چاپ پرده شید

چاپ پرده شید و چاپ پرده پارچه ای قابل شستشو به صورت کاملاً حرفه ای در این مجموعه انجام میشود . انتخاب نوع پارچه برای چاپ پرده بسیار مهم میباشد . پس لطفاً قبل از سفارش چاپ پرده حتما مطالب زیر را مطالعه فرمایید. یا با کارشناسان ما تماس بگیرید تا بتوانید انتخاب درست تری داشته باشید. چاپ پرده شید با چاپ پرده معمولی تفاوتهایی دارد که در ادامه به برخی از آنها اشاره میکنیم.

چه نوع پارچه ای برای “چاپ پرده شید” مناسب است ؟

پارچه مخصوصی که برای چاپ پرده شید استفاده میشود “تکست تایل” نام دارد . این پارچه در دو نوع چینی و کره ای وجود دارد . نوع کره ای آن از محبوبیت بیشتری برخوردار است . چرا که رنگها بر روی آن بسیار شفاف و در عین حال مات میباشد ( رفلکت نور ندارد ) . نوع چینی آن براق و نازک میباشد که البته قیمت پایینتری نیز دارد .  این پارچه برای چاپ پرده شید بسیار مناسب است . زیرا به راحتی توسط دستگاه پرده جمع کن به صورت رولی باز و بسته میشود . از این نوع پارچه همچنین برای چاپ تابلوهای نقاشی و همچنین پرده های عکاسی استفاده میشود . رنگها بر روی این پارچه بسیار عالی چاپ میشوند.

اگر نمی خواهید هزینه زیادی برای چاپ پرده پرداخت نمایید . و اگر نمیخواهید هیچ نوری از پرده رد شود میتوانید تصویر یا لوگو خود را بر روی جنس « سولیت » سفارش دهید . متریال سولیت توانایی چاپ دو طرف را نیز دارا میباشد . این متریال برای چاپ پرده برای ادارات ، سازمانها و دفاتر کار مناسب میباشد . همچنین هزینه پایینتری دارد و به هیچ عنوان نور را از خود عبور نمیدهد.

کاربردهای چاپ پرده شید :

چاپ پرده های شید کاربردهای فراوانی دارد . ولی مهمترین استفاده آن برای آشپزخانه منازل ، محل کار ، چاپ لوگو اختصاصی شرکتها ، چاپ مناظر مختلف برای محل کار و منزل و همچنین از همین پارچه ( تکستایل ) برای چاپ بر روی پارتیشن های سیار استفاده میشوند . ولی کاربرد اصلی آن برای استفاده در دستگاههای لوردراپه میباشد . تکستایل کره ای کمی خشک میباشد و برای باز و بسته شدن در دستگاههای لووردراپه کاملاً مناسب میباشد .

بالاترین سایز چاپ پرده شید چقدر است ؟

چاپ پرده شید تا عرض 180 سانت و با دستگاه چاپ دیجیتال به صورت مستقیم بر روی پارچه شید چاپ میشود و طول آن محدودیتی ندارد . ولی اگر شما نیاز به عرض بالاتری دارید ما میتوانیم کار شما تا عرض 320 سانتیمتر چاپ نماییم . فقط در نظر داشته باشید که عرض بالای 180 سانت کیفیت چاپ معمولی خواهد داشت و کیفیت چاپ پرده شید با عرض 320 سانت افت کیفیت 25 درصدی خواهد داشت. چاپ عکس روی پرده شید به راحتی و در عرض چند ساعت قابل انجام است . شما میتوانید عکس ، منظره ، لوگو و یا آرم خود که قرار است بر روی پرده شید چاپ شود را از طریق تلگرام یا ایمیل برای ما ارسال نمایید و پس از هماهنگیهای لازم کار چاپ شده خود را در اسرع وقت تحویل بگیرید .

آیا چاپ پرده شید ، لووردراپه و زبرا قابل شستشو هستند ؟

هم بله و هم خیر ! … خیر به خاطر اینکه شما نمیتوانید این نوع از پرده ها را از داخل دستگاهشان درآورید و داخل ماشین لباسشویی قرار دهید و بعد از مچاله شدنشان داخل ماشین آنها را خشک نموده و سپس داخل دستگاهشان قرار دهید.

بله به این دلیل که شما میتوانید با شامپو فرش و دستمال پارچه ای  نمناک ، با دقت و حوصله ، کثیفی های روی پرده را پاک نمایید.

چاپ پرده زبرا :

چاپ عکس یا لوگو بر روی پرده زبرا وضوح زیادی ندارد ، چرا که همانگونه که میدانید پرده های زبرا به طور متوسط هر پنج سانت به پنج سانت توری دارند که چاپ روی این توری ها اصلا خوب دیده نمیشود و تصویر شما ممکن است بر روی توری بیافتد که در نتیجه ی آن عکس شما ناقص و یا بسیار بد دیده خواهد شد . پیشنهاد ما برای چاپ عکس یا لوگو قطعا پرده شید میباشد . چرا که چاپ بر روی پرده شید بسیار شفاف و واضح خواهد بود.