پرده های دومکانیزم

پرده دو مکانیزم در ایران با نام‌هایی چون: پرده دبل یا دوبل، پرده شب و روز، دابل شید، پرده دو مکانیزه، دو منظوره، دو گیربکس و پرده دولایه یاد می‌شود که گاهی مخاطبان را دچار سردرگمی میکند؛ این پرده از دو لایه شید تشکیل شده است که لایه‌ی روی آن می‌تواند طرح دار باشد. شما این پرده را می‌توانید در هر اندازه‌ای سفارش دهید، پس از ثبت سفارش، محصول شما کمتر از یک هفته آماده و ارسال خواهد شد.

چرا پرده شب و روز؟

مهم ترین ویژگی پرده شب و روز نسبت به پرده زبرا و پرده شید تنظیم نور به اندازه ی دلخواه می باشد. این پرده زیبایی زبرا و ویژگی تنظیم نور شید را با هم ترکیب کرده است. این پرده از دو لایه تشکیل شده که لایه ی زیرین شید ساده است و برای تنظیم نور محیط میتوانید آنرا بالا یا پایین بیاورید، لایه ی دوم طرحدار می باشد که میتوانید از میان طرحهای مختلف طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید.

پرده شب و روز چه جنسی دارد؟

پرده‌های دو مکانیزم ویکی دکو از پارچه پلی استر و کتان بافته شده اند

فرق پرده دو مکانیزه با پرده شید چیست؟

تنها فرق آن این است، که پرده شید دارای یک لایه است، اما پرده دو مکانیزم دارای دو لایه قابل کنتر است، همچنین شما می‌توانید این تفاوت‌ها را در مطلب تفاوت شید و زبرا و دبل مشاهده کنید، پرده دو مکانیزم نسبت به پرده‌های زبرا و شید گران تر می‌باشد.

پرده دو مکانیزه

نام پرده دو مکانیزم به پرده شب و روز نیز شهرت دارد. به دلیل مکانیزم کنترل نور ورودی این نام روی پرده دبل گذاشته شده است. شما در این صفحه‌ می‌توانید به مشاهده‌ی جدیدترین پرده های دبل بپردازید. این پرده ها در طرح‌های ساده، طرح دار، انتزاعی، گل دار و … موجود می‌باشند.
چنانچه نیاز به راهنمایی دارید می‌توانید با فروشگاه تماس بگیرید تا کارشناسان ما راهنمایی‌های لازم را به شما ارائه کنند.

کنترل پرده دو مکانیزم چگونه است؟

شما به صورت مجزا قادر هستید که هر دولایه را کنترل کنید، در واقع یک زنجیر برای هر لایه در نظر گرفته شده است و شما می‌توانید مقدار نور وارد شده به محیط را کنترل کنید، پرده دو مکانیزم جزو پنجره‌های لوکس نیز به حساب می‌آید. همچنین امکان سفارش این نوع پرده بصورت کنترل از راه دور امکان پذیر است.